<<  Firma Profili  >>

 

ÖZ GÜNEŞ;  Konya'da 1990 yılından günümüze güneş enerji sistemlerinin imalat, satış ve montaj hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamız;

Güneş enerji sistemlerinin yeni kurulumu ve montaj, güneş enerji sistemlerinin bakım, onarım ve revizyonu ile yedek parça temini alanında hizmet vermektedir.

Firmamızın ana hedefi;

Tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, proje, taahhüt ve hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple çözümler üretmektedir.

 Misyon;  

İmalatını ve satışını yaptığımız ürünlerde, kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti  ilkesinden ödün vermeden çalışarak, dinamik bir şirket olmak misyonumuzdur.

Vizyon;

Konusunda lider, saygın, çalışanı , tedarikçisi ve içinde bulunduğu toplumla birlikte sürekli gelişen, müşteri odaklı, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmaktır.

 
ÖZ GÜNEŞ
Güneş Enerji Sistemleri